KKK

Millal saan tellitud kauba kätte?

Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadab Itella SmartPOST paki saaja mobiiltelefonile SMS-teate, kus on kogu vajalik info paki kättesaamiseks.

Itella SmartPOST pakiautomaatide asukoha kaardi abil leiad hõlpsasti üles koha, kuhu pakk on saabunud.

Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

Kas keegi teine isik võib minu tellitud kaubad vastu võtta?

Jah. Tooteid (v.a. alkohoolsed joogid) saab kätte tellimuse numbri esitamisel.

Kas ma pean püsikliendiks registreeruma, et Kaubaringi e-poest osta?

Ei pea, Kaubaringi e-poest saad osta ka ilma registreerumata nö külalisena. Püsiklientidel on mitmeid eeliseid: nad näevad toodete ostmise ajalugu, saavad lisada tooteid lemmikuks, nii saab ostud kiiremini tehtud. Lisaks saadame püsiklientidele esimesena infot parimate pakkumiste ning uute toodete kohta.

Kas Kaubaringi e-poest tellides saab arve?

Jah, pärast tellimuse komplekteerimist saadetakse Sulle e-posti teel arve-saateleht.

Mis saab siis, kui minu tellitud toode on laost otsas?

Kui Sinu poolt tellitud toode on otsas, siis asendame samaväärse tootega. Müügiesindaja teavitab Sind enne tellimuse täitmist asendustootest.

Mis on asendustoode?

Asendustoode on sama kvaliteedi, maitseomaduste ja hinnaklassiga toode.

Enne toote asendamist küsib müügiesindaja nõusolekut asenduseks.

Kui asendustoote müügihind ja/või kogus on väiksem võrreldes Sinu poolt tellitud toote müügihinna ja/või kogusega, tagastame toote müügihinna vahe. Kui asendustoode on kallim võrreldes tellitud tootest, siis ei pea Sa juurde maksma.i.

Milliseid makseviise Kaubaringii e-poes arvestatakse?

Kaubaringi e-poest tellitud toodete eest saad tasuda:

pangalingi kaudu (LHV, Swedbank, SEB, Luminor, Coop Pank, Pocopay)

krediitkaardiga  (Visa, MasterCard, Maestro)

Makse teostamine toimub väljaspool Kaubaringi e-poe keskkonda, Sinu panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. Kaubaringi e-poel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

3D Secure ehk „Turvalised kaardimaksed internetis“

3D Secure abil on kõik MasterCard ja Visa pangakaartidega tehtud internetimaksed täiendavalt kaitstud. Tegemist on rahvusvaheliste kaardiorganisatsioonide loodud teenusega, mis internetimaksete korral kaitseb kaardiomanikku kaardi väärkasutamise eest.

Internetimakse turvaliseks sooritamiseks tuleb sisestada täiendavad andmed krediitkaardi omaniku tuvastamiseks. 3D Secure aitab oluliselt tõsta internetimaksete turvataset ja vähendada krediitkaardiga sooritatud väärtehinguid.

3D Secure tähendab, et krediitkaardiga tasumisel suunatakse Teid enne makse lõplikku kinnitamist kaardi välja andnud panga internetipanka oma isiku tuvastamiseks. Teile avaneb tavapärane internetipanka sisenemise lehekülg, kus tuleb sisestada internetipanga kasutajatunnus ja vastavalt valitud viisile sisestada parool või kood.

Kas hinnad on käibemaksuga või ilma?

Kõik Kaubaringi e-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Kas tooteid saab tagastada?

Vastavalt Võlaõigusseaduse (edaspidi VÕS) § 53 lg 4 punkti 4 kohaselt puudub 14-päevane taganemisõigus sellistel toodetel, mis riknevad või vananevad kiiresti.

Toodete kättesaamisel kontrolli koheselt  toodete vastavust arve-saatelehele.

Probleemide korral saada kiri Kaubaringi meiliaadressile: info@kaubaring.ee hiljemalt 6 tunni jooksul alates kauba kättesaamisest.